Samorządy z Kukizem

Po sukcesie wyborczym w 2015 roku – zarówno w wyborach prezydenckich jak i parlamentarnych oraz sukcesach pracy Klubu Parlamentarnego Kukiz’15 w Sejmie, Paweł Kukiz oraz posłowie Kukiz’15 zgłosili nowy i rewolucyjny pomysł na współpracę z obywatelami, lokalnymi środowiskami, stowarzyszeniami, działaczami oraz liderami.

Nasz projekt jest otwarciem na każdego uczciwego człowieka i zaproszeniem go do współpracy w wyborach samorządowych w 2018 r. Projekt otwiera każdemu możliwość kandydowania wbrew partiom politycznym. Na specjalnej stronie każdy będzie mógł zgłosić się do współpracy w samorządzie i do kandydowania na wszystkie szczeble w najbliższych wyborach samorządowych. Paweł Kukiz i wszyscy posłowie naszego Ruchu będą uczestnikami projektu, który daje niepowtarzalną szansę na zgłoszenie się i korzystanie z możliwości szkoleń oraz kandydowania na listach ruchu Kukiz’15 lub z jego poparciem w lokalnych komitetach. W ten sposób otwieramy samorząd dla obywateli, a nie tylko członków partyjnych klanów i lokalnych układów. Tworzy to dla Ciebie szansę, aby zostać Prezydentem/Burmistrzem Miasta, Radnym Sejmiku Wojewódzkiego, Radnym Powiatu czy Gminy, bez oddawania swojej suwerenności, poczucia dumy czy zwykłej uczciwości partiom politycznym.

Zacznij realizować swoje dotychczasowe działania z poparciem Ruchu Kukiz’15 na który składają się szerokie organizacje i Stowarzyszenia: Stowarzyszenie na Rzecz Nowej Konstytucji, Stowarzyszenie Endecja, Forum Wolnościowe, WoJOWnicy i inne ruchy społeczne. Wymagamy od Ciebie uczciwości i działania. Dla nas liczy się obywatel, a nie partyjna legitymacja.

Potrzebujemy się wzajemnie, aby oddać samorząd obywatelom!

Aplikuj i pokaż swoje kompetencje, osiągnięcia i umiejętności.

Partie polityczne nie chcą mieć kompetentnych obywateli – my zaś ich potrzebujemy i dlatego wzajemnie musimy sobie pomóc.

Wejdź na https://samorzadyzkukizem.pl/ i aplikuj już dzisiaj.